חברת קרביץ הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

אסיף נאמן מנשה | מנהלת משאבי אנוש

"בחרנו לעבוד עם מערכת אנליסיס לאחר שהתאכזבנו מהמערכת הקודמת שלנו. מערכת אנליסיס נותנת לנו מענה בכל עולמות משאבי אנוש: ניהול תיקי עובדים, מודול הדרכה ומודול גיוס, המאפשר העברת קו"ח בצורה אוטומטית מהמייל למערכת ובכך חוסך זמן יקר.המערכת נוחה וידידותית למשתמש ופניותינו מטופלות במהירות ובמקצועיות."

חברת סייפן הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

עדילי הררי | מנהלת משאבי אנוש

"למערכת אנליסיס הגעתי דרך קולגה מרוצה מאד שהמליצה לי עליה. אתגר הניהול של המשאב האנושי, דורש יכולות שונות לאורך חיי העובד, ואנליסיס מעניקה לכך פתרון מדויק. מדובר במערכת כוללת המאפשרת בקרה, שליטה ומעקב בנושאי גיוס ומיון עובדים, הערכה ומשוב, הדרכות, ניהול המידע האישי של העובד, רווחה ועוד. צוות התמיכה והשירות מספק מענה מהיר, מקצועי ואדיב בצורה יוצאת מן הכלל. ממליצה בחום."

חברת בולט הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

שרון זהבי | מנהלת משאבי אנוש

"בשנת 2010 בחברה קודמת בה עבדתי חיפשתי מערכת גיוס שתסייע לי בכל תהליך הגיוס ובחרתי באנליסיס. במשך כ-5 וחצי שנים עבדתי עם התוכנה בהצלחה רבה, כשהתכנה מייעלת ומשפרת לעין ערוך את זמן תהליכי הגיוס בחברה. בשנת 2016 התחלתי לעבוד בחברה חדשה ושוב בחנתי את החברות שמספקות פתרונות תוכנה לניהול תהליכי הגיוס ובחרתי שוב באנליסיס בממשק ה-WEB. אין לי ספק שהיתרונות של התוכנה בתפעול הפשוט, הידידותי והמקצועי שלה, משפרים ומייעלים את עבודת מנהלי הגיוס ומשאבי האנוש וגם מאפשרים למנהלים להיות שותפים מלאים לתהליך. צוות התמיכה נותן מענה מהיר, אדיב ומיידי לכל בקשה או תקלה, מה שרק מחזק את ידנו על הבחירה שעשינו באנליסיס. המון תודה על הלווי והתמיכה."

חברת אר.י הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

גילה לינטון | מנהלת משאבי אנוש

"כמפעל הנמצא בתהליך של צמיחה חשנו צורך להכניס תוכנה לניהול תיקי העובדים, טיפול בהדרכות, משובים וכמובן גיוס עובדים. התוכנה ידידותית מאד למשתמש ובלעדיה ההתנהלות נראית בלתי אפשרית. דגש מיוחד אשים על השירות המקצועי, החם והמהיר. הצוות פתוח לכל שאלה, הערה ומשיב בסבלנות ובמהירות לכל פניה."

חברת השמה גרופ הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

עדי זיברט | מנהלת משאבי אנוש

"למערכת אנליסיס הגעתי מהארגון הקודם שבו עבדתי וידעתי שרק איתה ארצה לעבוד בארגון הבא שלי. מערכת הגיוס ידידותית וקלה לתפעול. כל מה שצריך למשתמש ולמגייס נמצא במערכת. חיתוך וחיפוש של קורות חיים בצורה פשוטה. מסייעת בתהליך מציאת עובדים לפי קריטריונים מסוימים והופכת את תהליך המיון למהיר יותר. השירות אדיב, זמין ומקצועי! יש מענה והקשבה לכל בעיה וניסיון להנגיש ולהפוך את הדברים לפשוטים יותר. ממליצה בחום!"

קרן אילן | מנהלת גיוס | DNA

"מצאתי בתוכנה את המענה הנכון והמדויק לצרכים שלי. הידידותיות של הממשק וקלות ההפעלה מאפשרים לי להגיש מענה ללקוחותיי בצורה מדויקת ומהירה. בצד ניהול ממוחשב של תהליכי גיוס, אני נעזרת רבות גם במודול הדוחות המאפשר הצגת ריכוז תהליכי גיוס למשרות, אותם ניתן למקד כסטטוס עדכני. מעל הכל, חשוב לציין, כי עם כל הכבוד לטכנולוגיה, המענה האנושי, הסבלני והמייעץ של צוות התמיכה עושים להערכתי את ההבדל בין "תוכנת כח אדם" לבין "שותפים לדרך"

חברת אחדות ישראל חשבונאות הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

אורית אנטמן | מנהלת משאבי אנוש

"המערכת שיפרה משמעותית את העבודה בכל הנוגע למשאב האנושי בארגון ומאפשרת מבט-על ושליטה בתהליך הארגוני החל מהגיוס, דרך קליטת המועמד המתאים ומעקב אחר חיי העובד. הממשק בין משאבי אנוש למנהלים המגייסים ולמועמדים מאפשר אינטראקציית גיוס ישירה ומהירה. השימוש במערכת ידידותי ולאחר תקופת התנסות מהירה, שכחתי איך התנהלתי בלי המאגר והמעקב שהמערכת מאפשרת. מעל הכל השירות האדיב, החל מההדרכה האישית ועד למענה המיידי בעבודה השוטפת."

חברת חשמל ישיר הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

אבישג אליהו | מנהלת משאבי אנוש

"כמנהלת משאבי אנוש חדשה בחברה, בחרתי להטמיע מערכת גיוס ומשאבי אנוש אשר תתרום לייעול תהליכי הגיוס ומשאבי האנוש בחברה. בחרתי בחברת אנליסיס לאחר בדיקה של חברות רבות בשוק ואני שמחה על הבחירה שלי. התוכנה מאוד ידידותית למשתמש, יעילה, נותנת מענה לכל התחומים בתחום והובילה לייעול משמעותי של כל תהליכי העבודה בגיוס ובמשאבי האנוש. צוות אנליסיס נותן שירות מקצועי, עוזר, תומך ומסייע בכל בעיה ובקשה. ואני מודה לו על הליווי לאורך כל הטמעת המערכת".

עמותת עלם הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

לאה פריזנט אדלר | מנהלת משאבי אנוש

"מערכת אנליסיס הוטמעה אצלנו בעמותה לפני כעשר שנים לצורך ניהול תיק עובד מסודר מכניסה ועד יציאה כולל תהליכי גיוס. כעמותה המנהלת 280 עובדים בשכר עם שינויים גדולים בכח האדם , תחלופה המחייבת אותנו להערך לגיוסים מותאמים לצרכים מגוונים, אני מוצאת את המערכת מדוייקת לשימוש, התוכנה עוזרת לנו לנהל תיקי עובדים מסודרים, המכילים את כל הפרטים הדרושים לנו למידע אישי והסתכלות ארגונית, כך שהמעקב אחריהם יעיל ונוח. בנוסף וחשוב לא פחות, השירות הניתן בשעת הצורך הינו מהיר ואדיב ומקצועי ביותר. "

חברת אודיוקודס הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

עדי בוגנים | סמנכ"לית משאבי אנוש

"למערכת אנליסיס הגעתי כשחיפשתי מערכת ממוחשבת להערכת עובדים. הפתרון שסיפקה לי אנליסיס כלל מערכות נוספות, כמו מערכת לניהול המשאב האנושי, מערכת גיוס ופורטל לעובדים. הדבר אפשר לנהל את כל המידע של החברה במקום אחד ובסינכרון מושלם. צוות התמיכה נתן ונותן מענה שוטף מהיר ויעיל לכל בעיה. ממליצה בחום רב."

קבוצת טובול הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

מורן כהן | מחלקת משאבי אנוש

"כמי שעבדה בעבר עם תוכנות מסורבלות וכבדות, חשוב היה לי למצוא תוכנה שתשלב את הגיוס, משאבי אנוש ותהליכי המשוב בצורה יעילה ונוחה. אני שמחה שבחרתי באנליסיס. ההטמעה עברה חלק ובלי שום בעיות. המערכת מספקת לי מענה מקיף וכולל, המידע משרת אותי בצורה יעילה וזמינה, השירות נעים וזריז ואני מקבלת מענה לכל בעיה בצורה מיטבית. ממליצה בחום על אנליסיס כתוכנת גיוס ומשאבי אנוש."

חברת GE ULS הינה לקוח המשתמש במערכת אנליסיס לניהול משאבי אנוש

גל הופמן | מנהלת הגיוס

"אנליסיס כמערכת גיוס, נותנת לי פיתרון פשוט ונוח, ועונה באופן מדוייק לצרכי הגיוס שלנו בחברה. מעבר לכך, אני חייבת לציין לטובה את השירות הטכני המקצועי, שתמיד זמינים לספק פיתרון לכל בעייה שעולה, וכמובן עזרו לי בהטמעת המערכת."

מי אנחנו

חברת Analysis הוקמה בשנת 1994 ויצרה לעצמה במהירות שם של מערכת מקצועית, ידידותית, דו לשונית, מהירה להטמעה, עם דגש על זמינות, שירות, תמיכה, ייעול תהליכים וחסכון בכסף (במקום לאבד זמן בביצוע משימות אדמיניסטרטיביות מונוטוניות).

צרו איתנו קשר

תמונה בתחתית הדף של אתר הבית של אנליסיס מערכות תוכנה לניהול משאבי אנוש